SIT8208AC-G1-18E-65.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8208AC-G1-18E-65.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-G1-18E-65.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 1.8V, 6
Podatkovni listi: SIT8208AC-G1-18E-65.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-G1-18E-65.000000Y
Številka dela SIT8208AC-G1-18E-65.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 1.8V, 6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68781 pcs Podatkovni list SIT8208AC-G1-18E-65.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 65MHz
natančen opis 65MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 31mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30mA Osnovni resonator MEMS