SIT8208AC-G1-25S-62.500000T
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-G1-25S-62.500000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 6
Podatkovni listi: SIT8208AC-G1-25S-62.500000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-G1-25S-62.500000T
Številka dela SIT8208AC-G1-25S-62.500000T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69496 pcs Podatkovni list SIT8208AC-G1-25S-62.500000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 62.5MHz
natančen opis 62.5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA