SIT8208AC-GF-33S-7.372800Y
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AC-GF-33S-7.372800Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 3.3V, 7
Podatkovni listi: SIT8208AC-GF-33S-7.372800Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AC-GF-33S-7.372800Y
Številka dela SIT8208AC-GF-33S-7.372800Y Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 3.3V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30354 pcs Podatkovni list SIT8208AC-GF-33S-7.372800Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 7.3728MHz
natančen opis 7.3728MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA