SIT8208AI-22-18E-19.200000Y
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AI-22-18E-19.200000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 1
Podatkovni listi: SIT8208AI-22-18E-19.200000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AI-22-18E-19.200000Y
Številka dela SIT8208AI-22-18E-19.200000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64667 pcs Podatkovni list SIT8208AI-22-18E-19.200000Y.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 19.2MHz natančen opis 19.2MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 31mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30mA