SIT8208AI-23-33S-77.760000T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AI-23-33S-77.760000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7
Podatkovni listi: SIT8208AI-23-33S-77.760000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AI-23-33S-77.760000T
Številka dela SIT8208AI-23-33S-77.760000T Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103898 pcs Podatkovni list SIT8208AI-23-33S-77.760000T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 77.76MHz natančen opis 77.76MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA