SIT8208AI-81-33S-66.666000Y
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AI-81-33S-66.666000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 6
Podatkovni listi: SIT8208AI-81-33S-66.666000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AI-81-33S-66.666000Y
Številka dela SIT8208AI-81-33S-66.666000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62851 pcs Podatkovni list SIT8208AI-81-33S-66.666000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 66.666MHz natančen opis 66.666MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA