SIT8208AI-8F-33E-37.056000X
SiTimeSiTime
SIT8208AI-8F-33E-37.056000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AI-8F-33E-37.056000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 37.056MHZ SMD
Podatkovni listi: SIT8208AI-8F-33E-37.056000X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AI-8F-33E-37.056000X
Številka dela SIT8208AI-8F-33E-37.056000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 37.056MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27263 pcs Podatkovni list SIT8208AI-8F-33E-37.056000X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-1195-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 37.056MHz
natančen opis 37.056MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA Osnovni resonator MEMS