SIT8208AI-G1-33E-14.745600T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-G1-33E-14.745600T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AI-G1-33E-14.745600T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8208AI-G1-33E-14.745600T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AI-G1-33E-14.745600T
Številka dela SIT8208AI-G1-33E-14.745600T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74662 pcs Podatkovni list SIT8208AI-G1-33E-14.745600T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 14.7456MHz natančen opis 14.7456MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA