SIT8208AIRGF-33E-33.333333T
SiTimeSiTime
SIT8208AIRGF-33E-33.333333T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AIRGF-33E-33.333333T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 33.333333MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8208AIRGF-33E-33.333333T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AIRGF-33E-33.333333T
Številka dela SIT8208AIRGF-33E-33.333333T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 33.333333MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38830 pcs Podatkovni list SIT8208AIRGF-33E-33.333333T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 33.333333MHz natančen opis 33.333333MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA