SIT8209AC-2F-28S-133.333333T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AC-2F-28S-133.333333T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.8V, 1
Podatkovni listi: SIT8209AC-2F-28S-133.333333T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AC-2F-28S-133.333333T
Številka dela SIT8209AC-2F-28S-133.333333T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.8V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37727 pcs Podatkovni list SIT8209AC-2F-28S-133.333333T.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 133.333333MHz natančen opis 133.333333MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA