SIT8209AC-31-28S-148.500000T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AC-31-28S-148.500000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1
Podatkovni listi: SIT8209AC-31-28S-148.500000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AC-31-28S-148.500000T
Številka dela SIT8209AC-31-28S-148.500000T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33030 pcs Podatkovni list SIT8209AC-31-28S-148.500000T.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 148.5MHz natančen opis 148.5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA