SIT8209AC-81-18E-166.666666T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AC-81-18E-166.666666T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1
Podatkovni listi: SIT8209AC-81-18E-166.666666T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AC-81-18E-166.666666T
Številka dela SIT8209AC-81-18E-166.666666T Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30080 pcs Podatkovni list SIT8209AC-81-18E-166.666666T.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 166.666666MHz natančen opis 166.666666MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30mA