SIT8209AC-82-33E-148.500000Y
SiTimeSiTime
SIT8209AC-82-33E-148.500000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AC-82-33E-148.500000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 148.5000MHZ LVCMOS TTL
Podatkovni listi: SIT8209AC-82-33E-148.500000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AC-82-33E-148.500000Y
Številka dela SIT8209AC-82-33E-148.500000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 148.5000MHZ LVCMOS TTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40281 pcs Podatkovni list SIT8209AC-82-33E-148.500000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena SIT8209AC-82-33E-148.50000Y
SIT8209AC-82-33E-148.50000Y-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 148.5MHz
natančen opis 148.5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 36mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA Osnovni resonator MEMS