SIT8209AC-83-25E-106.250000T
SiTimeSiTime
SIT8209AC-83-25E-106.250000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AC-83-25E-106.250000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 106.2500MHZ LVCMOS TTL
Podatkovni listi: SIT8209AC-83-25E-106.250000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AC-83-25E-106.250000T
Številka dela SIT8209AC-83-25E-106.250000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 106.2500MHZ LVCMOS TTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76420 pcs Podatkovni list SIT8209AC-83-25E-106.250000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 106.25MHz natančen opis 106.25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA