SIT8209AC-83-33E-156.252800T
SiTimeSiTime
SIT8209AC-83-33E-156.252800T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AC-83-33E-156.252800T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 156.2528MHZ LVCMOS TTL
Podatkovni listi: SIT8209AC-83-33E-156.252800T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AC-83-33E-156.252800T
Številka dela SIT8209AC-83-33E-156.252800T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 156.2528MHZ LVCMOS TTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44628 pcs Podatkovni list SIT8209AC-83-33E-156.252800T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 156.2528MHz natančen opis 156.2528MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA