SIT8209AI-23-33E-156.250000Y
SiTimeSiTime
SIT8209AI-23-33E-156.250000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AI-23-33E-156.250000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 156.25000MHZ LVCMOS TTL
Podatkovni listi: SIT8209AI-23-33E-156.250000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AI-23-33E-156.250000Y
Številka dela SIT8209AI-23-33E-156.250000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 156.25000MHZ LVCMOS TTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40929 pcs Podatkovni list SIT8209AI-23-33E-156.250000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena SIT8209AI-23-33E-156.25000Y
SIT8209AI-23-33E-156.25000Y-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 156.25MHz
natančen opis 156.25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 36mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA Osnovni resonator MEMS