SIT8209AI-31-33S-148.351648Y
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AI-31-33S-148.351648Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT8209AI-31-33S-148.351648Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AI-31-33S-148.351648Y
Številka dela SIT8209AI-31-33S-148.351648Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29075 pcs Podatkovni list SIT8209AI-31-33S-148.351648Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 148.351648MHz natančen opis 148.351648MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 70µA