SIT8209AI-32-28E-155.520000Y
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AI-32-28E-155.520000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
Podatkovni listi: SIT8209AI-32-28E-155.520000Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AI-32-28E-155.520000Y
Številka dela SIT8209AI-32-28E-155.520000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36351 pcs Podatkovni list SIT8209AI-32-28E-155.520000Y.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 155.52MHz natančen opis 155.52MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA