SIT8209AI-GF-33E-133.333300Y
pregled izdelka
Številka dela: SIT8209AI-GF-33E-133.333300Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT8209AI-GF-33E-133.333300Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8209AI-GF-33E-133.333300Y
Številka dela SIT8209AI-GF-33E-133.333300Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32914 pcs Podatkovni list SIT8209AI-GF-33E-133.333300Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8209
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 133.3333MHz natančen opis 133.3333MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 36mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA