SIT8256AI-81-33E-156.250000T
SiTimeSiTime
SIT8256AI-81-33E-156.250000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8256AI-81-33E-156.250000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 156.2500MHZ LVCMOS TTL
Podatkovni listi: SIT8256AI-81-33E-156.250000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8256AI-81-33E-156.250000T
Številka dela SIT8256AI-81-33E-156.250000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 156.2500MHZ LVCMOS TTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32341 pcs Podatkovni list SIT8256AI-81-33E-156.250000T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8256
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 156.25MHz
natančen opis 156.25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA Osnovni resonator MEMS