SIT8918AE-12-33E-12.288000E
SiTimeSiTime
SIT8918AE-12-33E-12.288000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8918AE-12-33E-12.288000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8918AE-12-33E-12.288000E.pdf2.SIT8918AE-12-33E-12.288000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8918AE-12-33E-12.288000E
Številka dela SIT8918AE-12-33E-12.288000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8918
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 12.288MHz
natančen opis 12.288MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.1mA Osnovni resonator MEMS