SIT8918BA-32-33E-24.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8918BA-32-33E-24.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8918BA-32-33E-24.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8918BA-32-33E-24.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8918BA-32-33E-24.000000Y
Številka dela SIT8918BA-32-33E-24.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65964 pcs Podatkovni list SIT8918BA-32-33E-24.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8918B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena SIT8918BA-32-33E-24.00000Y
SIT8918BA-32-33E-24.00000Y-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 24MHz
natančen opis 24MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.1mA Osnovni resonator MEMS