SIT8918BE-11-33S-11.059200D
SiTimeSiTime
SIT8918BE-11-33S-11.059200D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8918BE-11-33S-11.059200D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8918BE-11-33S-11.059200D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8918BE-11-33S-11.059200D
Številka dela SIT8918BE-11-33S-11.059200D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74211 pcs Podatkovni list SIT8918BE-11-33S-11.059200D.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT8918B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 11.0592MHz natančen opis 11.0592MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 8.5µA