SIT8920AM-82-25E-4.000000T
SiTimeSiTime
SIT8920AM-82-25E-4.000000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8920AM-82-25E-4.000000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8920AM-82-25E-4.000000T.pdf2.SIT8920AM-82-25E-4.000000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8920AM-82-25E-4.000000T
Številka dela SIT8920AM-82-25E-4.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" Dia x 0.197" L (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8920
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 4MHz
natančen opis 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.2mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.1mA Osnovni resonator MEMS