SIT8920BM-33-33E-31.968000T
SiTimeSiTime
SIT8920BM-33-33E-31.968000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8920BM-33-33E-31.968000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 31.9680MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8920BM-33-33E-31.968000T.pdf2.SIT8920BM-33-33E-31.968000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8920BM-33-33E-31.968000T
Številka dela SIT8920BM-33-33E-31.968000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 31.9680MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8920B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 31.968MHz natančen opis 31.968MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.1mA