SIT8920BM-83-33E-2.500000X
SiTimeSiTime
SIT8920BM-83-33E-2.500000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8920BM-83-33E-2.500000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 2.5000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8920BM-83-33E-2.500000X.pdf2.SIT8920BM-83-33E-2.500000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8920BM-83-33E-2.500000X
Številka dela SIT8920BM-83-33E-2.500000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 2.5000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8920B
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-30489-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 2.5MHz
natančen opis 2.5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.7mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.5mA Osnovni resonator MEMS