SIT8924AA-32-33E-27.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8924AA-32-33E-27.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924AA-32-33E-27.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8924AA-32-33E-27.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924AA-32-33E-27.000000Y
Številka dela SIT8924AA-32-33E-27.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42274 pcs Podatkovni list SIT8924AA-32-33E-27.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT8924
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-1298-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 27MHz natančen opis 27MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.8mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -