SIT8924AA-72-33E-24.545450D
SiTimeSiTime
SIT8924AA-72-33E-24.545450D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924AA-72-33E-24.545450D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 24.54545MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8924AA-72-33E-24.545450D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924AA-72-33E-24.545450D
Številka dela SIT8924AA-72-33E-24.545450D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 24.54545MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63674 pcs Podatkovni list SIT8924AA-72-33E-24.545450D.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8924
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 24.54545MHz
natančen opis 24.54545MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.8mA