SIT8924AA-73-XXN-19.200000D
SiTimeSiTime
SIT8924AA-73-XXN-19.200000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924AA-73-XXN-19.200000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 19.2000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8924AA-73-XXN-19.200000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924AA-73-XXN-19.200000D
Številka dela SIT8924AA-73-XXN-19.200000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 19.2000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69945 pcs Podatkovni list SIT8924AA-73-XXN-19.200000D.pdf
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8924
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 19.2MHz
natančen opis 19.2MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.8mA