SIT8924AAR72-33E-21.000000E
SiTimeSiTime
SIT8924AAR72-33E-21.000000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924AAR72-33E-21.000000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 21.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT8924AAR72-33E-21.000000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924AAR72-33E-21.000000E
Številka dela SIT8924AAR72-33E-21.000000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 21.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55291 pcs Podatkovni list SIT8924AAR72-33E-21.000000E.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8924
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 21MHz
natančen opis 21MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.8mA