SIT8924BA-72-XXE-12.000000G
SiTimeSiTime
SIT8924BA-72-XXE-12.000000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924BA-72-XXE-12.000000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8924BA-72-XXE-12.000000G.pdf2.SIT8924BA-72-XXE-12.000000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924BA-72-XXE-12.000000G
Številka dela SIT8924BA-72-XXE-12.000000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT8924B
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-1660-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 12MHz
natančen opis 12MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -