SIT8924BAR8-18E
SiTimeSiTime
SIT8924BAR8-18E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924BAR8-18E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM
Podatkovni listi: 1.SIT8924BAR8-18E.pdf2.SIT8924BAR8-18E.pdf3.SIT8924BAR8-18E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924BAR8-18E
Številka dela SIT8924BAR8-18E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT8924B Ocene AEC-Q100
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz