SIT8924BE-23-33E-16.384000D
SiTimeSiTime
SIT8924BE-23-33E-16.384000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924BE-23-33E-16.384000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8924BE-23-33E-16.384000D.pdf2.SIT8924BE-23-33E-16.384000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924BE-23-33E-16.384000D
Številka dela SIT8924BE-23-33E-16.384000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8924B
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 16.384MHz natančen opis 16.384MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.8mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -