SIT8924BM-81-33E-24.000000X
SiTimeSiTime
SIT8924BM-81-33E-24.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924BM-81-33E-24.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8924BM-81-33E-24.000000X.pdf2.SIT8924BM-81-33E-24.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924BM-81-33E-24.000000X
Številka dela SIT8924BM-81-33E-24.000000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT8924B
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-1553-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 24MHz
natančen opis 24MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.8mA