SIT8924BME3-18N
SiTimeSiTime
SIT8924BME3-18N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924BME3-18N
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8924BME3-18N.pdf2.SIT8924BME3-18N.pdf3.SIT8924BME3-18N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924BME3-18N
Številka dela SIT8924BME3-18N Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT8924B Ocene AEC-Q100
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz