SIT8924BME7-28E
SiTimeSiTime
SIT8924BME7-28E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8924BME7-28E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM
Podatkovni listi: 1.SIT8924BME7-28E.pdf2.SIT8924BME7-28E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8924BME7-28E
Številka dela SIT8924BME7-28E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16842 pcs Podatkovni list 1.SIT8924BME7-28E.pdf2.SIT8924BME7-28E.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SiT8924B Ocene AEC-Q100
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.8mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz