SIT9001AC-23-33D4-20.81250T
SiTimeSiTime
SIT9001AC-23-33D4-20.81250T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9001AC-23-33D4-20.81250T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 20.8125MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT9001AC-23-33D4-20.81250T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9001AC-23-33D4-20.81250T
Številka dela SIT9001AC-23-33D4-20.81250T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 20.8125MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93669 pcs Podatkovni list SIT9001AC-23-33D4-20.81250T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9001
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 20.8125MHz natančen opis 20.8125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 27mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA