SIT9001AC-23-33E6-25.12500T
SiTimeSiTime
SIT9001AC-23-33E6-25.12500T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9001AC-23-33E6-25.12500T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 25.1250MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT9001AC-23-33E6-25.12500T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9001AC-23-33E6-25.12500T
Številka dela SIT9001AC-23-33E6-25.12500T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.1250MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64329 pcs Podatkovni list SIT9001AC-23-33E6-25.12500T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9001
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 25.125MHz natančen opis 25.125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 27mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA