SIT9001AC-83-33D5-16.00000Y
SiTimeSiTime
SIT9001AC-83-33D5-16.00000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9001AC-83-33D5-16.00000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT9001AC-83-33D5-16.00000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9001AC-83-33D5-16.00000Y
Številka dela SIT9001AC-83-33D5-16.00000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89109 pcs Podatkovni list SIT9001AC-83-33D5-16.00000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9001
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 16MHz natančen opis 16MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 27mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA