SIT9001AI-23-18E1-27.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9001AI-23-18E1-27.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9001AI-23-18E1-27.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT9001AI-23-18E1-27.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9001AI-23-18E1-27.000000Y
Številka dela SIT9001AI-23-18E1-27.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72514 pcs Podatkovni list SIT9001AI-23-18E1-27.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9001
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 27MHz
natančen opis 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 26mA