SIT9002AC-032N25DO200.00000T
SiTimeSiTime
SIT9002AC-032N25DO200.00000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AC-032N25DO200.00000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 200.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: SIT9002AC-032N25DO200.00000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AC-032N25DO200.00000T
Številka dela SIT9002AC-032N25DO200.00000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 200.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17561 pcs Podatkovni list SIT9002AC-032N25DO200.00000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9002
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 84mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA