SIT9002AC-08H33SG
SiTimeSiTime
SIT9002AC-08H33SG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AC-08H33SG
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
Podatkovni listi: 1.SIT9002AC-08H33SG.pdf2.SIT9002AC-08H33SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AC-08H33SG
Številka dela SIT9002AC-08H33SG Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8389 pcs Podatkovni list 1.SIT9002AC-08H33SG.pdf2.SIT9002AC-08H33SG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±25ppm
natančen opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 84mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 198MHz