SIT9002AC-18N33DO
SiTimeSiTime
SIT9002AC-18N33DO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AC-18N33DO
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
Podatkovni listi: 1.SIT9002AC-18N33DO.pdf2.SIT9002AC-18N33DO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AC-18N33DO
Številka dela SIT9002AC-18N33DO Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7353 pcs Podatkovni list 1.SIT9002AC-18N33DO.pdf2.SIT9002AC-18N33DO.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -0.50%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±25ppm
natančen opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 84mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 199MHz