SIT9002AC-23H33EG
SiTimeSiTime
SIT9002AC-23H33EG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AC-23H33EG
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
Podatkovni listi: 1.SIT9002AC-23H33EG.pdf2.SIT9002AC-23H33EG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AC-23H33EG
Številka dela SIT9002AC-23H33EG Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11156 pcs Podatkovni list 1.SIT9002AC-23H33EG.pdf2.SIT9002AC-23H33EG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±25ppm
natančen opis XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 85mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 199MHz