SIT9002AC-23N25DK
SiTimeSiTime
SIT9002AC-23N25DK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AC-23N25DK
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V SMD
Podatkovni listi: 1.SIT9002AC-23N25DK.pdf2.SIT9002AC-23N25DK.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AC-23N25DK
Številka dela SIT9002AC-23N25DK Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12656 pcs Podatkovni list 1.SIT9002AC-23N25DK.pdf2.SIT9002AC-23N25DK.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±2.00%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±25ppm
natančen opis XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 77mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 199MHz