SIT9002AC-38H18SX
SiTimeSiTime
SIT9002AC-38H18SX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AC-38H18SX
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V STBY
Podatkovni listi: 1.SIT9002AC-38H18SX.pdf2.SIT9002AC-38H18SX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AC-38H18SX
Številka dela SIT9002AC-38H18SX Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V STBY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8273 pcs Podatkovni list 1.SIT9002AC-38H18SX.pdf2.SIT9002AC-38H18SX.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -4.00%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CML
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±25ppm
natančen opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 51mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz