SIT9002AC-38N25SD
SiTimeSiTime
SIT9002AC-38N25SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AC-38N25SD
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V STBY
Podatkovni listi: 1.SIT9002AC-38N25SD.pdf2.SIT9002AC-38N25SD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AC-38N25SD
Številka dela SIT9002AC-38N25SD Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V STBY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8263 pcs Podatkovni list 1.SIT9002AC-38N25SD.pdf2.SIT9002AC-38N25SD.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CML
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±25ppm
natančen opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 51mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz