SIT9002AI-03N25SX
SiTimeSiTime
SIT9002AI-03N25SX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AI-03N25SX
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
Podatkovni listi: SIT9002AI-03N25SX.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AI-03N25SX
Številka dela SIT9002AI-03N25SX Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12257 pcs Podatkovni list SIT9002AI-03N25SX.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -4.00%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 84mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz