SIT9002AI-08N33DG
SiTimeSiTime
SIT9002AI-08N33DG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AI-08N33DG
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
Podatkovni listi: SIT9002AI-08N33DG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AI-08N33DG
Številka dela SIT9002AI-08N33DG Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8709 pcs Podatkovni list SIT9002AI-08N33DG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 84mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz