SIT9002AI-08N33SB
SiTimeSiTime
SIT9002AI-08N33SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AI-08N33SB
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
Podatkovni listi: SIT9002AI-08N33SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AI-08N33SB
Številka dela SIT9002AI-08N33SB Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7251 pcs Podatkovni list SIT9002AI-08N33SB.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 84mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz